Pulmaküünlad

Mida kujutab endast pulmaküünal ja selle traditsioon pulmas?

Hea ülevaate annab küünladekoorist meie tootevideo:

http://www.youtube.com/watch?v=H3FhYvzbxSs

Pulmaküünla olemust on väga kenasti lahtimõtestanud meie üks hinnatumaid pulmavanemaid Martin Liivet :“ Pulmapäeval sünnib uus perekond, sünnib uus kodu, perekond…Pulmaküünla traditsiooni-rituaali juures on tähtis TULI, mis on sümboliks kodusoojusele, armastusele ja turvalisusele. Noorpaarid on süüdanud pulmapeol oma tule ka laternasse, vanaaegsesse klaasiga õlilampi ja ma arvan, et rituaalset fantaasiat võib siin igaüks edasi arendada.

Tuli on ka nagu majakas, mis tuletab meelde kuspool on kodu, kuspoole hoida ja kus alati ootab soojus, armastus ning perekond – see sõnum on rohkem meestele, kes ikka rändavama, otsivama vaimuga. Uskuge, aga kõik mehed tahavad, et kuskil neid oodatakse, kuskil on kodu, armastav naine ja perekond.

Soovitan pruutidel ka siis pulmaküünlas tuli läita, kui mees kaugemal ära, reisil jne.Uskuge, ta tunneb tule kutsumist, seda teadmist, et oodatakse, kuskil on kodu, armastav naine….  See on vaid minupoolne idee-mõte küünla süütamise traditsioonile pulmapeol.Tähtis on TULI kui sümbol „

Pulmaküünladekooris on  uudseim lahendus  noorpaari nimemonogrammidega tikitud pulma värvi pael, mis seotakse kaunilt küünla ümber.

Pulmaküünla süütamine pulmas esmakordselt on imeilus traditsioon, millele järgneb hilisem traditsioon-  noorpaar süütab küünla igal pulma aastapäeval !

 Meie uudse teostusega pulmaküünla galeriid saad vaadata siit:

Hulgaliselt pulmaküünalde näidised leiate meie galeriist.

Meie küünlatoodete valiku leiad e-poest:
www.disainimaja.ee/shop/user_shop/estonianweddings