Pulmakorraldus

Aitame Teil teostada ja korraldada just sellist pulmapidu või vastuvõttu, millisest olete unistanud ja endale ette kujutanud.

Et pidu oleks omanäolisem ja kordumatu, pakume Teile mitmesuguseid teenuseid pulmaisast ansamblini ning toitlustusest dekoratsioonini.

Eestis on palju ilusaid mõisaid, kus annab suurepäraselt sõlmida nii abielu registreerimise protseduuri, kui ka maha pidada hilisem pulmapidu. Ühendades Teie soovid ning dekoratsioonide loomise võimalused, loome õdusa õhkkonna pulmapeo kulgemiseks.

Armsad noorpaarid!

Kui olete juba toibunud  kihlumisest ja abiellumise mõtte esimesest õnneuimast ja Teil on plaanis korraldada meeldejääv pulmapidu koos ilusa tseremooniaga, siis on mul Teile 2 väga tähtsat nõuannet, mis on suure ürituse alustaladeks:

1.Kui olete otsustanud  abielluda ja mõtlete,kuidas oma abielu tseremooniat läbi viia, siis palun pange kõigepealt endale aeg kinni pulmakorraldaja juurde.Miks?Juhul,kui olete juba viinud ametlikud avaldused sisse ja hiljem selgub pulmakorraldajaga kokku saades,et Te ikka tahaksite ilusal suvepäeval imeilusa looduse rüpes või peokohas tseremooniat teha, siis me ei saa enam ametliku osaga aidata.Küll on aga tark ennem oma plaanidest pulmakorraldajaga rääkida,kes annab kõikide tseremooniavormide ja laulatuse osas nõu ning alles seejärel saate pingevabalt valida, missuguse tseremooniavormi kasuks Teie valik langeb.Teenus ei maksa midagi, aga aitab Teil oma elu ühte kõige ilusamat päeva õigesti planeerida.

2.Kui olete otsustanud suurema pulmapeo kasuks,palun võtke appi pulmakorraldaja,kes aitab ka peo järelvalvet teostada peo ajal. Jah ,see maksab, aga mitte nii palju, et see kaaluks üle Teie mõlema närveerimised sel päeval.Noorpaar peab sel päeval teineteist ja pulmapäeva nautima 100% !! Teie väsinud ja murelikud näoilmed talletuvad fotodele ja videole , mida te veel aastakümneid hiljem ju vaatate.

Pilte meie korraldatud pulmadest vaata pildigaleriist.