Peokorraldus

Korraldame Teile meeldejääva sünnipäevapeo või firmaürituse algusest lõpuni!

Toetudes oma kogemustele leiame just Teile sobiva peokoha ning teisedki peo kulgu mõjutavad probleemid lahenevad hõlpsasti. Mõistame, et ühes kohas on võimalik pidu korraldada nii hästi kui halvasti ning oleme pühendunud kordamineku saavutamisele.

Peo eelarve on paindlik muutuja.

Paljud peavad peo pidamise mõtet liiga kulukaks, teadmata, et tegelikult saab ürituse hinda ise üsna lihtsalt kontrollida.
Olenevalt Teie soovist võib valida sobivad komponendid ning mitte raisata raha ebavajaliku teenuse peale. Näiteks võite lihtsalt valida üritusele õhtujuhi, muusikud ning dekoratsiooniteenuse ja loobuda toitlustusest. Nii võite korraldada just Teile sobiva hinnaga ürituse, teades, et see laabub tõrgeteta.

Nüüd on võimalik tellida oma peole ka ilutulestik.

 Teeme koostööd Hansa Ilutulestikud OÜ’ga, mis pakub mitmeid erinevaid lahendusi muutmaks Teie peo meeleolu mitmekesisemaks. Vaata lähemalt ilutulestike kohta: www.hansatuled.ee

Tähtis on nii kogemus kui kordaminek.

Oleme tegelenud peokorraldusega aastaid ning väärtustame saaadud kogemusi. Et pakkuda head teenust ning ajaga kaasas käia, täiendame pidevalt oma oskusi ning tegutsemise meetodeid.

Pilte meie korraldatud üritustest vaata lähemalt galerii alt.