Tagasiside

Oleme väga rahul pulmakorraldustööga ja oleme saanud külalistelt vaid positiivset tagasisidet nii et kõik sujus ja oli hästi:))
Ansambliga olime ka väga väga väga rahul õnneks saime nad ikka trepipealt kätte ja saime neid tänada isiklikult!Nad olid SUPER bänd-sul oli täiesti õigus!!
Peopaika kiideti samuti taevani, autost ja küünaldest rääkimata..
Ma ei oska midagi lisada-MEIE jaoks oli see päev ja õhtu SUPER! Tundsime ennast just nii hästi nagu sellisel tähtsal päeval tundma peab:))
Me veelkord täname Sind kogu südamest!

Perekond Järve!!

 

 

Ma soovin tänada Tiia Tambergi ja Sass Nixoni, tänu kelledele oli meie pulmapäev nii ilus ja ideaalne. Kõik oli super ja enam paremat ei oskagi soovida. Suur suur kummardus teile, teie professionaalsuse, oskuste ja soovituste eest. Tänu teile ei pidanud me mõtlema ega muretsema pisidetailide üle, mistõttu saime päeva nautida täielikult.

21.06 Monika Ja Vahur

 

Meie suurimad tänusõnad Sulle ja Sinu meeskonnale, et aitasid meie jaoks nii tähtsa päeva ilusaks ja meeldejäävaks teha.

Kõike kaunist soovides,
Lagle ja Janek 21.07

 

Tahtsin sind veel sudamest tanada sinu suure abi eest, sul on koht minu ja Danieli südames. Tegid võrratu töö ja olid viimased paar kuud nagu väike inglike mu kõrval, alati naeratus näol ( olgugi et ma seda ei näinud kuulsin seda alati sinu hääles. ) Mul on nii meeletult hea meel, et meie teed kohtusid. Kui keegi peaks tutvusringkonnas abielluma hakkama saadan nad kindlasti sinu juurde.

Hobuveski nägi valja nagu muinasjutus ja Glehni loss oli äratundmatu. Paljud olid seal ka ennemalt pulmas käinud aga tunnistasid et nii hea pole see koht küll kunagi valja näinud. Pulmad olid lõbusad, isegi eestlased ütlesid et nad pole veel nii ägedates pulmades käinud. Iirlastest pole mõtet rääkidagi, nemad on kõik selja peal ja mõtlevad et peaks ka iirimaal traditsioone veits muutma.
Keegi külalistest oli mu emale öelnud et nüüd on latt pulmakorralduses nii kõrgele pandud et järgmistel pulmapidajatel tuleb lihtsalt lati alt käimisega leppida….

Mari ja Daniel. 21.08

 

Soovime tänada suurepärase töö eest meie pulmas.

Kindlasti soovitame sind ka teistele pulmitajatele!

Tervitavad Merle ja Margus. 23.07

 

Tahaks sind veelkord tänada kõige selle ilusa töö eest mida tegid. Kõik kimbud olid suurepärased ja jäid kaunistama paljude kodusid. Kujutad ette, et pruudikimp pole ikka veel närtsinud:) Lihtsalt super oli näha seda türkiissinist kimpu koju jõudes, kohe jooksis kogu päev jälle silme eest läbi :) Täname mõlemad sind, et kõik vastas täpselt meie ootustele ja suutsid meie mõtted viia reaalsusesse. Mõis nägi välja lihtsalt super!!!!

Ilusat ja päikselist suve,
05.06 noorpaar Stina ja Erik Metsis

 

Tere!

Tahame tänada Teid ilusa ja meeldejääva dekoratsiooni eest! Kõik oli väga kena ning ka külalised jäid rahule. Midagi rohkemat ei olekski saanud tahta. Ka lilleseaded olid kenad, viimased õied püsivad veel tänagi ilusad.
Ilusat suve ja edu edaspidiseks,
Kersti ja Tanel
04.07.2009.a.

 

Meie pulmadest on jäänud eredad, head mälestused.
Me täname sind ja sinu meeskonda kes te aitasite meie tähtsat päeva organiseerida!!!
Me olime südamest liigutatud selle tulemuse eest mis te meile Tallinna Botaanikaaeda ja Nabala Mõisa valmistasite!!!
SUURED TÄNUD!!!

Karmo ja Helje
20.06 2009.a.

 

Suured tänud veelkord meie unelmate pulma korraldamisel osutatud abi eest.

Tervitades, Krista ja Riido

 

Floristid Tiia Tamberg oma tiimiga (www.florist.ee) – teda jätkus meie jaoks alati, kõik tehti nii, nagu me soovisime ja megailusad lilleseaded külaliste lilledest nüüd mõneks ajaks kaunistavad meie kodu.

23.08 Tais ja Viljar


Tere,
Täname ilusa dekoori eest, meie pulmad olid tänu sellele veel ilusamad!

Täname,
Keit ja Kerstin Lõhmus

 

Tere Tiia!
Enne kõike soovime Teid tänada ilusa dekoori ja väga professionaalse töö eest.Jäime Teie tööga väga rahule.Super!! Suur Tänu Teile veelkord!

Kaunist algavat suve Teile!
Lauri ja Gerli

 

Уважаемые организаторы нашей свадьбы!

Мы желаем выразить  вам нашу безграничную благодарность за отлично
проделанную работу и помощь в организации нашего самого важного в жизни
праздника! Все прошло лучше, чем мы могли себе представить! Благодаря   вам,
наша свадьба была Лучшей и всю жизнь будем вспоминать её с улыбками на лицах!
:-) СПАСИБО!!!

С уважением,

Алеся и Владимир
Березовские.