Hindadest

10 aastat on meie tiimile andnud suure kogemustepagasi,mille alusel me saame täna kliendile pakkuda ülihead teenindust.

Pidu või pulm on ääretult segmentiderohke ja suure vastutusega pidu, kus ikkagi võib mõnikord tulla ette olukordi, mis tekivad ootamatult ja mida sageli ei saa ka ette näha.Meie tiim on saanud endale nende aastate jooksul lahendada erinevaid olukordi,mis otseselt polegi meie töö,aga kui situatsioon nõuab lahendit,siis pole aega mõelda,kelle tegemata töö see on või kes peab seda tegelikult lahendama.Siis tuleb söösta lahingusse ja kiirelt reageerides leida hea lahend!Me saame täna oma saba kergitades öelda,et meie oleme see tiim,kes seda suudab ja kes seda on teinud ning kelle kätesse saate oma peo või pulma julgelt usaldada.

Jah,võrreldes teiste firmadega,me pole odavad,aga see-eest pakume ka parimat teenindust ja Te ei pea üldse muretsema, kuidas peo eri segmendid õhtul sujuma saavad või kas nad sulanduvad sujuvalt üksteisesse-see kõik on meie mure!

Töötame vägagi kliendipaindlikult ja kaardistame iga kliendi soovi,mis on peo aluseks.

Hinnaklassid on tänases Eestis pea kõik paigas.Kui aga pakutakse üliodavat teenust või teenindust,siis tasub olla väga tähelepanelik, sest mingis osas antakse siis järgi-kas materjalide mahult või teeninduses.

Kui otsitakse väga odavat teenindust või kaupa, siis selle klient just vastava raha eest saabki, aga kas klient sellega peo või pulma ajal rahule saab jääda??

Kõlab ennastupitavalt?

Võib olla tõesti,sest kõik ülalpooltoodud jutt peakski olema täna kõikide firmade peaeesmärk, aga oleme ise korduvalt kogenud,et kahjuks nii see tänases Eestis sugugi ei ole.Parim reklaam meile on kliendi tagasiside,milledest mõned väljavõtted oleme ka lehele üles pannud.
Meie pakume kõigepealt kliendiga kohtumist,et välja selgitada kliendi soovid ja alles siis selle alusel teeme hinnapakkumise.

Kui Te ootate ja soovite parimat,siis selle Te ka meilt rõõmsas kastmes saate!

Rõõmsate koostöösoovidega

Tiia Tamberg

TT Product juhataja